medyum hakan medyum hakan

BÜYÜ NASIL BOZULUR?

"Büyü Nasıl Bozulur?"

büyü nasıl bozulur

Büyü bozma yolları, büyü bozma çeşitleri, büyü nasıl bozulur gibi soruların cevaplarını bu sayfada bulacaksınız öncelikle dikkatli okumanızı ve bu konular hakkında kısa bir bilgi sahibi olmanız için sitede ki tüm sayfaları dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyorum.

Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Bozma Çeşitleri? Büyü Bozma Yöntemleri.

Evet büyüler amacına göre yapılırken ve uygulanırken nasıl ki farklılık gösterirse, büyüyü bozma yöntemleri de değişiklik gösterir.

Büyü bozma yöntemini belirlemeden önce büyünün nasıl bir büyü olduğu ve hangi amaç ve hangi yolla yapıldığını bilmek gerekir aksi takdirde büyü bozmak için yapacağınız girişimler boşa sonuçlanır ve bu illetten kurtulamazsınız.

Büyü bozmak için sadece belli bir metot uygulamak yeterli olmaz burda en büyük etken büyüyü bozacak kişinin yani medyumun gerçek bir medyum olması ve ruhanilerle yani cinlerle iletişim kurabilmesi şarttır. Aksi takdirde bir reçete gibi şunu yap bunu yak gibi eylemlerle büyü bozmak imkansızdır. Değerli kardeşlerimin çalışma hayatım boyunca bana bir çok kardeşim üzerinde büyü olduğunu ve bunu bir çok hocaya gitmesine rağmen bozduramadığını aynı kaosu hep yaşadığını belirtti, bu kardeşlerime yaptığım çalışmalarda bu kardeşlerimin içinde bulunduğu durumu gördüğümde çok şaşırdığım ve tecrübe edindiğim bir çok büyü ile karşılaştım ve bunların hepsini bozdum ve bozmaya da devam ediyorum sizde kendinizde büyü olduğundan şüpheleniyorsanız medyum hakan ile iletişim kurabilirsiniz.

Büyü bozma yöntemleri, Büyü bozma çeşitleri, Büyü, Büyü nası bozulur, Büyüler