medyum hakan medyum hakan

BÜYÜLER

"Büyüler"

büyüler

Bu sayfada size büyüler i ve büyü çeşitlerini sıralayarak kısaca açıklamaya çalışacağım.

Ak Büyü: İyilik için yapılan büyülere verilen ana başlık. Bu büyünün geniş açıklamasını ak büyü sayfasında bulacaksınız.

Kara Büyü: Kötülük için yapılan büyülere verilen ana başlık. Bu büyünün geniş açıklamasını kara büyü sayfasında bulacaksınız. Not: Nadir de olsa iyilik içinde kullanılabildiği zamanlar olabilir.

Muska: Eski zamanlardan günümüze kadar en yaygın şekilde gelmiş yazgı bu konuya ait geniş açıklamayı muska sayfasında bulabilirsiniz.

Papaz Büyüsü: Papaz tarafından yapılan büyüye verilen addır ve genellikle aşk ve bağlamada kullanılır. Bu büyünün geniş açıklamasını papaz büyüsü sayfasında bulacaksınız.

Canbar Büyüsü: "Canbar büyüsü" aşk ve bağlama için yapılan en etkili büyülerden dir. Canbar büyüsü eski tarihlerde ceylan derisi üzerine yazılırdı günümüzde bu malzemelere fazla ulaşılamadığı için onun yerine özel kalem ve mürekkep ile hazırlanır. Bu büyü de en önemli etken çalışmayı hazırlayan hocanın maneviyatı ve ilmi dir. Bu konuda bir çok kardeşime yardımcı oldum.

Nohut Büyüsü: Kırk bir tane nohut un herbirinin üstüne bir İhlas dua si okunur. Sonra nohutlar bir kaba konularak ağır ağır pişirilirken sevmesi istenen kimsenin adi tekrarlanır. Nohutlar iyice pişince o kişinin içine büyük bir aşk ateşi düşer. Herşeyi terk ederek koşa koşa geldiği görülür diye bir çok tarif vardır nohut büyüsü için ama bunlar çözüm alabileceğiniz bir tarif değildir. sadece zaman kaybı olur sizin için.

Evlilik Büyüsü: Evlilik Büyüsü, karşı cinsi ikna etmek veya engel olan kişilerin ikna olmasını sağlamak amacıyla yapılır.

Çiftlerin arasındaki ilişkinin durumuna göre evlenmek istemeyen erkekler veya kadınların evliliğe ikna edilmesi için yapılır. İlişki bir süredir devam ediyor ve çiftlerden biri evliliğe sıcak bakmıyorsa, hedef evlenmek istemeyen tarafın evliliği düşünür hale gelmesini sağlamaktır.

Birbirini seven ve evlenme kararı alan sevgililerin evlilik kararı, ailelerince ya da başka kişilerce engellenmesi durumunda, engel olan kişilerin yumuşaması ve bu evliliğe ikna olmasını sağlamak amacıyla vefklerden yardım alınarak evlilik sağlanır.

Temelinde birbirini seven iki insanın, evlenerek mutlu bir yuva kurmaları ve sevenlerin ayrılmaması için çaba sarf edilmesinin ve aile temellerinin atılması amacıyla yapılan bu vefk şeklinin dinen bir sakıncası yoktur. Etkisi bir ömür boyu devam eder.

Evlenme Büyüsü: Bir kişide gözü olan kimseler tarafından, bu kişinin başka hiç kimseyle evlenmemesi amacıyla yaptırdığı bir büyü şeklidir. Geçmişte evlenme teklifi kabul edilmeyen bu kişinin hedefi, başkasına yar etmemektir(!). Büyü yapılan kişi her seferinde evliliğin eşiğinden döner. Sevdiğini bildiğiniz kişi adım adım sizden uzaklaşır ve bir anda her şeyden vazgeçer, çünkü sevdiğine sürekli negatif enerji vermektedir. Sözlü-nişanlı bile olsanız evliliğe yaklaştıkça aradaki mesafeler açılır ve anlamsız şekilde evlenmeyi istemez hale gelir. Etkili bir büyü çeşidi olup ömür boyu sürenleri vardır. "Evlenmeme Büyüsü" bozulmadığı takdirde, kişi hayatının sonuna kadar yalnız kalma tehlikesiyle yaşayabilir.

Büyü Bozma hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır?: Evlilik veya Evlenme Büyüleri, sebep ne olursa olsun evlenmek isteyen kişilerin önündeki engelleri kaldırarak, hayırlı bir yuva kurmaları amacı taşıdığı için hem İslami hem de toplum açısından kabul gören bir uygulamadır. Büyü değildir ama halk arasında bu tanım kullanılmaktadır. Esma-ül Hüsna ve Ayetler kullanılarak hazırlanan vefkler sayesinde yapılır. Etkisini yitirmeyen bir özelliği vardır.

Kaşık Büyüsü: iki adet küçük yeni "tahta kaşık" alınır saplarına birinin sapına onun ismi ve anne ismi diğerininki ne kendi isminiz ve annenizin ismi yazılır kaşıklar birbirine bakacak şekilde yani () şeklinde birleştirilir ve sapından bağlanır niyet edilir ve bin bir adet dua ? okunur ve ? mezarına gömülür. Bilinçsiz yapılmamalıdır kesinlikle. Hatta hiç yapılmamalıdır.

Canbar büyüsü, aşk büyüsü, kara büyü, ak büyü, nohut büyüsü, bağlama büyüsü, papaz büyüsü, tırnak büyüsü, ateş büyüsü, kilit büyüsü gibi isimlerini almışlardır. Bir çok büyü adında insanların kafadan uydurdukları isimlerdir.

Detaylı bilgi ve sorularınız için lütfen iletişime geçiniz.

 

Ak Büyü, Kara büyü, Büyü, Büyüler, Canbar büyüsü, Kaşık Büyüsü, Evlilik Büyüsü, Nohut büyüsü, Muska, Papaz büyüsü