medyum hakan medyum hakan

EN ETKİLİ MEDYUMLAR

"En etkili medyumlar"

en etkili medyumlar

Dürüstlük çok zor elde edilen bir meziyettir .Medyumluk ilmindede dürüst olmak çok önemlidir. Medyumluk yapan şahsın ticari çıkarlarını bir tarafa bırakarak insanlara hizmet etmeyi bir ilke edinmesi gerekir. Maalsef Türkiye de medyumluk ticarete dökülmüştür.

Bir sürü kendini medyum zanneden kişiler bilinçsiz bir şekilde medyumluk hizmeti veriyorlar. Durum böyle olunca bu kişilere giden madur insanlar sonuç alamıyorlar. Daha önce bu tür sahte medyumlara giden kişiler gerçekten işinde uzman olan medyumlara olan bakış açısınıda zedeliyorlar.

Oysa en etkili medyum olmak çok zor ve emek, özveri, sabır gerektiren bir sıfattır ve doğuştan gelen bir meziyettir sonradan medyum olunmaz . Önüne gelen ben medyumum derse bu işe duyulan saygıda azalır. Medyum olan şahsın öncelikle vicdani hesapları hep ön planda olmalı, kendisine gelen insanlara yardımcı olmak için dürüst bir şekilde çözümler sunması gerekir. Bugün Türkiye de en etkili medyumlar parmakla gösterecek kadar azdır. Medyum hakan etkili çalışmaları ile bu alanda isim yapmış bir kaç medyumdan biridir ve adını hemen hemen duymayan kalmamıştır. En etkili medyum insanlara hayırı dokunan, onlara doğruları söyleyip doğru çözümler uygulayan medyumdur.

Sizinde bir medyumdan destek almak gibi bir ihtiyacınız varsa son derece dikkatli olun; aklınıza takılan sorularda çekinmeden bana mail atabilirsiniz.

En etkili medyumlar